View mode per Role (7.x-1.0-alpha2) - en to fa translation catalogue (12 entries)

en: Delete
fa: حذف

en: Operations
fa: عمل ها

en: Content
fa: محتوا

en: Weight
fa: وزن

en: Roles
fa: نقش‌ها

en: Role
fa: نقش

en: Select
fa: انتخاب

en: Add another item
fa: افزودن عنصر دیگر

en: Full content
fa: محتوای کامل

en: View mode
fa: نحوه نمایش

en: Weight for @title
fa: وزن @title

en: View modes
fa: حالت‌های نمایش
