View mode per Role (7.x-1.0-alpha1) - en to pt translation catalogue (13 entries)

en: Delete
pt: Eliminar

en: Operations
pt: Operações

en: Content
pt: Conteúdo

en: Weight
pt: Peso

en: Roles
pt: Grupos de utilizador

en: Role
pt: Grupo

en: Revision of %title from %date
pt: Revisão de %title da data de  %date

en: Select
pt: Selecionar

en: Add another item
pt: Adicionar outro item

en: Full content
pt: Conteúdo completo

en: View mode
pt: Modo de visualização

en: Weight for @title
pt: Peso para @title

en: View modes
pt: Modos de visualização
