View mode per Role (7.x-1.0-alpha1) - en to sv translation catalogue (13 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Operations
sv: Funktioner

en: Content
sv: Innehåll

en: Weight
sv: Vikt

en: Roles
sv: Roller

en: Role
sv: Roll

en: Revision of %title from %date
sv: Version av %title från %date

en: Select
sv: Välj

en: Add another item
sv: Lägg till ytterligare alternativ

en: Full content
sv: Fullständigt innehåll

en: View mode
sv: Visningsläge

en: Weight for @title
sv: Vikt för @title

en: View modes
sv: Visningsläge
