View mode per Role (7.x-1.0-alpha2) - en to ta translation catalogue (11 entries)

en: Delete
ta: அழி

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Content
ta: உள்ளடக்கம்

en: Weight
ta: எடை

en: Roles
ta: பாத்திரங்கள்

en: Role
ta: பாத்திரம்

en: Select
ta: தேர்ந்தெடு

en: Add another item
ta: அடுத்த பொருளை இணை

en: Full content
ta: முழு உள்ளடக்கம்

en: View mode
ta: பார்க்கும் முறை

en: Weight for @title
ta: @title ன் எடை
