View Mode Selector (7.x-1.0) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: None
ca: Cap

en: Default
ca: Per defecte

en: Icon
ca: Icona

en: Select list
ca: Llista de selecció

en: Radio buttons
ca: Botons d'opció

en: View modes
ca: Modes de visualització
