View Mode Selector (7.x-1.0) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: None
fi: Ei mitään

en: Default
fi: Oletus

en: Icon
fi: Ikoni

en: Select list
fi: Valintalista

en: Radio buttons
fi: Radionapit

en: View modes
fi: Näyttötavat
