View Mode Selector (7.x-1.0) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: None
it: Nessuno

en: Default
it: Predefinito

en: Icon
it: Icona

en: Select list
it: Elenco di selezione

en: Radio buttons
it: Pulsanti di opzione

en: View modes
it: View mode
