View Mode Selector (7.x-1.0) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: None
ro: Nimic

en: Default
ro: Implicit

en: Icon
ro: Pictogramă

en: Select list
ro: Listă selecție

en: Radio buttons
ro: Butoane radio

en: View modes
ro: Moduri de vizualizare
