View Mode Selector (7.x-1.0) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: None
sk: Žiadne

en: Default
sk: Predvolené

en: Icon
sk: Ikona

en: Select list
sk: Výberové pole

en: Radio buttons
sk: Prepínacie tlačidlá

en: View modes
sk: Režimy zobrazenia
