View Mode Selector (7.x-1.0) - en to uk translation catalogue (6 entries)

en: None
uk: Немає

en: Default
uk: Базово

en: Icon
uk: Іконка

en: Select list
uk: Список вибору

en: Radio buttons
uk: Радіо-кнопки

en: View modes
uk: Режими перегляду
