View Mode Selector (7.x-1.1-beta2) - en to pt translation catalogue (10 entries)

en: Default
pt: Padrão

en: Icon
pt: Ícone

en: Fields
pt: Campos

en: Select list
pt: Lista de seleção

en: Radio buttons
pt: Botões de opções

en: Hide title
pt: Esconder título

en: An icon which can be used for a view mode preview.
pt: Um ícone que pode ser usado para uma pré-visualização do modo de visualização.

en: View mode selector
pt: Seletor de modo de visualização

en: Available view modes
pt: Modos de visualização disponíveis

en: View Mode Selector
pt: Seletor de modo de visualização
