View Mode Theme Tools (7.x-1.0) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: yes
ca: sí

en: Display
ca: Visualització

en: Node Title
ca: Títol del node

en: Link to content
ca: Enllaç al contingut.

en: Link label
ca: Etiqueta de l'enllaç

en: Link class
ca: Classe de l'enllaç
