View Mode Theme Tools (7.x-1.0) - en to es translation catalogue (6 entries)

en: yes
es: sí

en: Display
es: Presentación

en: Node Title
es: Título del nodo

en: Link to content
es: Enlace a contenido

en: Link label
es: Etiqueta del enlace

en: Link class
es: Clase del enlace
