View Mode Theme Tools (7.x-1.0) - en to he translation catalogue (7 entries)

en: yes
he: סוגים

en: No
he: לא

en: Display
he: תצוגה

en: Node Title
he: כותרת פריט התוכן

en: Link label
he: תווית הקישור

en: Selector
he: סלקטור

en: Link class
he: מחלקת הקישור
