View Mode Theme Tools (7.x-1.0) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: yes
hi: हां

en: No
hi: नहीं

en: Display
hi: प्रदर्शन

en: Link to content
hi: लिंक टू कांटेंट

en: Selector
hi: चयनकर्ता
