View Mode Theme Tools (7.x-1.0) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: yes
id: ya

en: No
id: Tidak

en: Display
id: Tampilan

en: Link to content
id: Tautan ke konten

en: Link label
id: Label tautan

en: Selector
id: Pemilih

en: Link class
id: Tautkan kelas
