View Mode Theme Tools (7.x-1.0) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: yes
lv: jā

en: No
lv: Nē

en: Display
lv: Ekrāns

en: Link label
lv: Saites teksts

en: Selector
lv: Selektors

en: Link class
lv: Saites klase
