View Mode Theme Tools (7.x-1.0) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: yes
oc: òc

en: No
oc: Non

en: Display
oc: Afichatge

en: Link label
oc: Etiqueta del ligam

en: Link class
oc: Classa del ligam
