View Mode Theme Tools (7.x-1.0) - en to sv translation catalogue (8 entries)

en: yes
sv: ja

en: No
sv: Nej

en: Display
sv: Visa

en: Node Title
sv: Nodtitel

en: Link to content
sv: Länk till innehåll

en: Link label
sv: Länkens etikett

en: Selector
sv: Väljare

en: Link class
sv: Klass för länk
