View Mode Theme Tools (7.x-1.0) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: Display
ar: العرض

en: Link to content
ar: رابط المحتوى

en: Link class
ar: صنف الرابط
