View Mode Theme Tools (7.x-1.0) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: Display
bo: མངོན་འཆར

en: Link to content
bo: ནང་དོན་གྱི་སྦྲེལ་ཐག

en: Link label
bo: ཁ་བྱང་ལ་སྦྲེལ་བ

en: Link class
bo: སྒྲིག་དཔེ་ལ་སྦྲེལ་བ
