View Mode Theme Tools (7.x-1.0) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: yes
cs: ano

en: No
cs: Ne

en: Display
cs: Zobrazit

en: Node Title
cs: Nadpis uzlu

en: Link label
cs: Text odkazu

en: Link class
cs: Třída odkazu
