View Mode Theme Tools (7.x-1.0) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: yes
da: ja

en: No
da: Nej

en: Node Title
da: Indholdselementtitel

en: Link to content
da: Link til indhold

en: Link label
da: Link-mærkat

en: Selector
da: Vælger

en: Link class
da: Linkklasse
