View Mode Theme Tools (7.x-1.0) - en to de translation catalogue (8 entries)

en: yes
de: Ja

en: No
de: Nein

en: Display
de: Anzeige

en: Node Title
de: Beitragstitel

en: Link to content
de: Link zum Inhalt

en: Link label
de: Linkbeschriftung

en: Selector
de: Selektor

en: Link class
de: Link-Klasse
