View Mode Theme Tools (7.x-1.0) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: yes
et: jah

en: No
et: Ei

en: Display
et: Kuva

en: Node Title
et: Sisu pealkiri

en: Link label
et: Lingi silt

en: Link class
et: Lingi klass
