View Mode Theme Tools (7.x-1.0) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: yes
fa: بله

en: No
fa: خیر

en: Display
fa: نمایش

en: Link to content
fa: پیوند به محتوا

en: Link label
fa: برچسب پیوند
