View Mode Theme Tools (7.x-1.0) - en to fi translation catalogue (8 entries)

en: yes
fi: kyllä

en: No
fi: Ei

en: Display
fi: Näyttö

en: Node Title
fi: Kirjoituksen otsikko

en: Link to content
fi: Linkitä sisältöön

en: Link label
fi: Linkin otsikko

en: Selector
fi: Valitsin

en: Link class
fi: Linkin luokka
