View Mode Theme Tools (7.x-1.0) - en to fr translation catalogue (8 entries)

en: yes
fr: oui

en: No
fr: Non

en: Display
fr: Affichage

en: Node Title
fr: Titre du nœud

en: Link to content
fr: Lier au contenu

en: Link label
fr: Libellé du lien

en: Selector
fr: Sélecteur

en: Link class
fr: Classe du lien
