View Mode Theme Tools (7.x-1.0) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: yes
gl: si

en: No
gl: Non

en: Display
gl: Visualización

en: Node Title
gl: Título do Nodo.

en: Link to content
gl: Ligazón ao contido

en: Link label
gl: Etiqueta da ligazón

en: Link class
gl: Clase de ligazón
