View Mode Theme Tools (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (8 entries)

en: yes
hu: igen

en: No
hu: Nem

en: Display
hu: Megjelenítés

en: Node Title
hu: Tartalomcím

en: Link to content
hu: Hivatkozás a tartalomra

en: Link label
hu: Hivatkozás felirata

en: Selector
hu: Kiválasztó

en: Link class
hu: Hivatkozás osztálya
