View Mode Theme Tools (7.x-1.0) - en to it translation catalogue (7 entries)

en: yes
it: sì

en: Display
it: Visualizzazione

en: Node Title
it: Titolo del nodo

en: Link to content
it: Link al contenuto

en: Link label
it: Etichetta del link

en: Selector
it: Selettore

en: Link class
it: Classe del link
