View Mode Theme Tools (7.x-1.0) - en to ja translation catalogue (8 entries)

en: yes
ja: はい

en: No
ja: いいえ

en: Display
ja: 表示

en: Node Title
ja: ノードタイトル

en: Link to content
ja: コンテンツへのリンク

en: Link label
ja: リンクラベル

en: Selector
ja: セレクター

en: Link class
ja: リンクのクラス
