View Mode Theme Tools (7.x-1.0) - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: yes
nl: ja

en: No
nl: Nee

en: Display
nl: Weergeven

en: Link to content
nl: Link naar inhoud

en: Link label
nl: Linklabel

en: Link class
nl: Linkklasse
