View Mode Theme Tools (7.x-1.0) - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: yes
pl: tak

en: No
pl: Nie

en: Display
pl: Wyświetlanie

en: Node Title
pl: Tytuł węzła

en: Link to content
pl: Link do zawartości

en: Link label
pl: Tytuł odnośnika

en: Selector
pl: Selektor

en: Link class
pl: Klasa odnośnika
