View Mode Theme Tools (7.x-1.0) - en to pt translation catalogue (8 entries)

en: yes
pt: sim

en: No
pt: Não

en: Display
pt: Exibição

en: Node Title
pt: Titulo do Post

en: Link to content
pt: Link para o conteúdo

en: Link label
pt: Rótulo do link

en: Selector
pt: Seletor

en: Link class
pt: Classe do link
