View Mode Theme Tools (7.x-1.0) - en to ro translation catalogue (7 entries)

en: yes
ro: da

en: No
ro: Nu

en: Display
ro: Afișaj

en: Node Title
ro: Titlu Nod

en: Link to content
ro: Legătură către conţinut

en: Link label
ro: Legătură etichetă

en: Link class
ro: Clasă link
