View Mode Theme Tools (7.x-1.0) - en to ru translation catalogue (8 entries)

en: yes
ru: да

en: No
ru: Нет

en: Display
ru: Отображение

en: Node Title
ru: Заголовок материала

en: Link to content
ru: Ссылка на содержимое

en: Link label
ru: Метка ссылки

en: Selector
ru: Селектор

en: Link class
ru: Класс ссылки
