View Mode Theme Tools (7.x-1.0) - en to tr translation catalogue (8 entries)

en: yes
tr: evet

en: No
tr: Hayır

en: Display
tr: Gösterim

en: Node Title
tr: Düğüm Başlığı

en: Link to content
tr: İçerik bağlantısı

en: Link label
tr: Link etiketi

en: Selector
tr: Seçici

en: Link class
tr: Bağlantı sınıfı
