View Mode Theme Tools (7.x-1.0) - en to uk translation catalogue (8 entries)

en: yes
uk: так

en: No
uk: Ні

en: Display
uk: Показ

en: Node Title
uk: Заголовок матеріалу

en: Link to content
uk: Посилання на матеріал

en: Link label
uk: Мітка посилання

en: Selector
uk: Вибір

en: Link class
uk: Клас посилання
