ViewerJS (7.x-2.1) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Download
be: Сцягнуць

en: Preview
be: Перапрагледзець

en: Default
be: Прадвызначана

en: Media
be: Мультымедыя

en: Installed
be: Усталявана

en: Overlay
be: Перакрываючы слой
