ViewerJS (7.x-2.1) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: Download
bo: ཚུར་ལེན

en: Preview
bo: སྔོན་ལྟ

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: Media
bo: འཕྲིན་ལམ

en: Installed
bo: སྒྲིག་འཇུག་བྱས་ཟིན

en: Overlay
bo: ཕྱི་རིམ
