ViewerJS (7.x-2.1) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: Download
cs: Stáhnout

en: Preview
cs: Náhled

en: Default
cs: Výchozí

en: Media
cs: Média

en: Installed
cs: Nainstalováno

en: Green
cs: Zelená

en: Blue
cs: Modrý
