ViewerJS (7.x-2.1) - en to da translation catalogue (8 entries)

en: Download
da: Hent

en: Preview
da: Gennemse

en: Default
da: Standard

en: Installed
da: Installeret

en: Green
da: Grøn

en: Blue
da: Blå

en: Overlay
da: Overlejring

en: Show thumbnails
da: Vis miniaturer
