ViewerJS (7.x-2.1) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Download
eo: Elŝutu

en: Preview
eo: Antaŭrigardo

en: Default
eo: Defaŭlto

en: Green
eo: Verda

en: Blue
eo: Blua
