ViewerJS (7.x-2.1) - en to et translation catalogue (9 entries)

en: Download
et: Allalaadimine

en: Preview
et: Eelvaade

en: Default
et: Vaikimisi

en: Thumbnail size
et: Pisipildi suurus

en: Media
et: Meedia

en: Installed
et: Paigaldatud

en: Green
et: Roheline

en: Blue
et: Sinine

en: Overlay
et: Ülekate
