ViewerJS (7.x-2.1) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: Download
fi: Lataa

en: Preview
fi: Esikatselu

en: Default
fi: Oletus

en: Installed
fi: Asennettu

en: Green
fi: Vihreä

en: Blue
fi: Sininen

en: Overlay
fi: Päällys
