ViewerJS (7.x-2.1) - en to gl translation catalogue (8 entries)

en: Download
gl: Descargar

en: Preview
gl: Vista previa

en: Default
gl: Predeterminado

en: Media
gl: Medios

en: Installed
gl: Instalado

en: Green
gl: Verde

en: Blue
gl: Azul

en: Overlay
gl: Superposición
