ViewerJS (7.x-2.1) - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: Download
hi: डाउनलोड

en: Preview
hi: पूर्वावलोकन

en: Default
hi: डीफॉल्ट

en: Media
hi: मीडिया

en: Installed
hi: संस्थापित

en: Blue
hi: नीला
