ViewerJS (7.x-2.1) - en to hr translation catalogue (7 entries)

en: Download
hr: Preuzimanje

en: Preview
hr: Pregled

en: Default
hr: Zadano

en: Media
hr: Mediji

en: Installed
hr: Instaliran

en: Blue
hr: Plava

en: Overlay
hr: Plutajuća ploča
