ViewerJS (7.x-2.1) - en to ja translation catalogue (10 entries)

en: Download
ja: ダウンロード

en: Preview
ja: プレビュー

en: Default
ja: デフォルト

en: Thumbnail size
ja: サムネイルサイズ

en: Media
ja: メディア

en: Not Installed
ja: 未インストール

en: Installed
ja: インストール済み

en: Green
ja: グリーン

en: Blue
ja: ブルー

en: Overlay
ja: オーバーレイ
